HanaGashtHanaGasht

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

HanaGashtHanaGasht
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

درباره ما

«در نقشه نیست، دنبالش نگرد، جالب‌ترین جاها در نقشه نیستند»

 

فعالیت آژانس مسافرتی هانا گشت در زمینه های فروش بلیط هواپیما در داخل و خارج از کشور ، اخذ ویزا ، رزرو هتل در سراسر دنیا ، مجری برگزاری تورهای خارجی از قبیل تایلند / ترکیه /استانبول / آنتالیا/ارمنستان/گرجستان / دبی و …. می باشد و همواره در تلاش هستند با بکارگیری فناوری های آنلاین در زمینه رزرواسیون و تهیه تور زمینه راحتی خرید خدمات گردشگری را بصورت آنلاین فراهم کنند .

این شرکت طی فعالیت خود با در اختیار داشتن کادری مجرب و با سابقه ، همیشه به دنبال جلب رضایت کامل مسافرین بوده و این مهم را هدف خود قرار داده تا با ارائه خدمات با کیفیت و جدید به مسافران و آژانس های همکار بتواند در این صنعتپیشرو باشد .

چرا شرکت شرکت هاناگشت را انتخاب کنیم ؟

در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سطح کشور ، شرکت هانا گشت با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس های آنلاین منحصر به فرد به آژانس های مسافرتی به سرعت توانسته به عنوان بزرگترین مجموعه در این صنعت معرفی شود . در حالی که اکثر شرکت ها هنوز از شیوه های سنتی برای ثبت قرارداد ، رزرواسیون هتل و انجام امور مالی مربوط به آن استفاده می کنند، شرکت هاناگشت با راه اندازی سامانه سیستم رزواسیون آنلاین گامی بلند در جهت رضایت مندی مسافران و آژانس های همکار برداشته است تا به ساده ترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن، بتوانند از امکانات متمایز مانند رزرو آنلاین تور، بلیط هواپیما، هتل و … این مجموعه استفاده نمایند .
ما در هاناگشت یک فلسفه ساده را دنبال می کنیم: استفاده از استعداد و ابزارهای قوی برای خلق خدماتی برتر و جلب رضایت کامل مسافران. کارکنان ما هر روز بی کم و کاست این فلسفه را در کار خود اجرا می کنند و به این باور رسیده اند که می توانند در خلق بهترین خاطره ها و تجربه های مشتریان اثرگذار باشند. نتیجه این خواهد بود که ما همیشه در پی ارائه خدماتی مطلوب، با کیفیت و مناسب به مشتریان خود می باشیم .